21.03.2019

UNICEF – „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

Nasz szkoła przystąpiła do Akcji Edukacyjnej UNICEF – „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”.

Nasz szkoła przystąpiła do Akcji Edukacyjnej UNICEF – „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”. Organizatorką akcji na terenie szkoły byla pani Monika Magiera - Pol. Jednym z celów akcji obok kształtowania wśród dzieci i młodzieży tolerancji i otwartości na inne kultury było pokazanie, że pomaganie jest nie tylko pożyteczne, ale też przyjemne. Podsumowanie projektu nastąpiło 27 luego 2019 roku. W zamian za przekazanie darowizny darczyńcy otrzymali do zaopiekowania się szmacianą laleczkę uszytą przez uczniów naszej szkoły. Takich laleczek było 67 i wszystkie znalazły swojego opiekuna. Zebraliśmy kwotę 1920 zł, która została przekazana na konto UNICEF. Środki zostaną wykorzystane na zakup szczepionek dla dzieci w Sierra Leone, Czadu, Angoli, Sudanie Południowym. Dzięki zebranej kwocie zostanie zaszczepionych 192 dzieci przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego (koszt jednej szczepionki to 10 zł). Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które aktywnie zaangażowały się w akcje, bo przecież miarą człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka...Dziekujemy:)

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie

3
Dodaj Komentarz
 • 28
 • 23
 • 19
Komentarze
 • 185.34.xxx.xxx
  2019-05-17 12:22 | Temat: ala
  ODPOWIEDZ

  ▒▒▒__________▒▒▒
  ____▒▒▒▒▒_____▒▒▒▒▒▒
  ___▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  __▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  _____▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒
  _▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒
  ▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒
  _▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒
  _____▒▒▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒
  __▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
  ___▒▒▒▒▒▒▒_▓▒▒▒▒▒▒
  ____▒▒▒▒▒_▓____▒▒▒▒
  _____▒▒▒__▓______▒▒
  ____________▓
  ___▓▓▓____▓
  _▓▓▓▓▓▓_▓
  ▓▓______▓▓
  _▓_______▓__▓▓▓▓▓
  __________▓_▓▓▓▓▓▓
  __________ ▓▓______▓▓
  __________ ▓________▓
  __________▓
  ___████████████
  _____█████████
  _____█████████
  ______ ███████
  ______ ███████
  _______██████

 • 185.34.xxx.xxx
  2019-04-03 14:30 | Temat: miś
  ODPOWIEDZ

  ▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐
  ▐▐▐▐▒▒▒▒▐▐▐▐▐▐▐▐▐▒▒▒▒▐
  ▐▐▐▒░░░░▒▐▐▐▐▐▐▐▒░░░░▒
  ▐▐▒░░▒▒░░▒▒▒▒▒▒▒░▒▒░░▒
  ▐▐▒░▒▒▒░░░░░░░░░░▒▒▒░▒
  ▐▐▒░▒░░░░░░░░░░░░░░▒░▒
  ▐▐▐▒░░░░▀▀░░░░░▀▀░░░░▒
  ▐▐▐▐▒░░░██░░░░░██░░░▒▐
  ▐▐▐▐▒░░░░░░██░░░░░░▒▐▐
  ▐▐▒▒▒▒░░░▀▄▄▄▄▄▀░░▒▐▐▐
  ▐▒░░░░▒▒░░░▀▀▀░░▒▒▒▒▒▐
  ▐▒░░░▒████▒▒▒▒▒█████▒▒
  ▐▒░░░▒█████▒░▒███████▒
  ▐▒░░░░▒███████████████
  ▐█▓▒▒▒▒███████████████
  ▐████████████████████▐
  ▐▐██████████████████▐▐
  ▐▐▐▐███████████████▐▐▐
  ▐▐▐▐▐▐████████████▐▐▐▐
  ▐▐▐▐▐▐▒░████████░▒▐▐▐▐
  ▐▐▐▐▐▐▒░░░████░░░▒▐▐▐▐
  ▐▐▐▐▐▐▒░░░▒██░░░░▒▐▐▐▐
  ▐▐▐▐▐▒░░░░▒▐▒░░░░▒▐▐▐▐
  ▐▐▐▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▒▒▒▒▒▐▐▐▐ Fajnie
  ▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐▐

 • 185.34.xxx.xxx
  2019-03-25 12:53 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Fajna sprawa