21.02.2018

Klub czytających dziadków

W klasie 3 c ramach działalności „Klubu Czytających Dziadków” - który ma na celu aktywizowanie uczniów i seniorów do współdziałania- w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - babcie uczniów czytają lektury.

W klasie 3 c ramach działalności „Klubu Czytających Dziadków” - który ma na celu aktywizowanie uczniów i seniorów do współdziałania- w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - babcie uczniów czytają lektury. W lutym zawitała do nas babcia Gabrysia- pani Zdzisia z książką autorstwa Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. W czasie lektury poznaliśmy dziesięć zabawnych, niesamowitych i zaskakujących opowiadań o losach odważnych, przebojowych skarpetek. Wśród dziesięciu skarpetek każdy może znaleźć swoją ulubioną. Autorka nadała im ludzkie cech i emocje - strach, odrzucenie, chęć przygód i brawurę, a same baśniowe historie przemycają wartościowe przemyślenia.
Czekając na kolejne spotkanie z gościem, prezentujemy nasze prace plastyczne po samodzielnym przeczytaniu lektury „Anaruk , chłopiec z Grenlandii” w zakresie programu „Lektury do góry”

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 18 im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie. Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 18 im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie.

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 4
  • 12