1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Alfik Humanistyczny

Ogólnopolski Alfik Humanistyczny

5

"Mały Matematyk"

16 lutego 2018r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs "Mały Matematyk" 2018r dla klas trzecich.

2

Warsztaty dziennikarskie CARITAS

W ubiegły czwartek tj. 18 stycznia wolontariusze SKC wzięli udział w warsztatach dziennikarskich, które poprowadziły dziennikarki z TV Katowice i Dziennika Zachodniego

4

Gry planszowe!

piątkowe zajęcia przed feriami w klasie 3 c były wyjątkowe! Królowały bowiem… gry planszowe!

2

Szkolna dyskoteka karnawałowa

RSU zorganizowało dla klas 4-7 szkolną dyskotekę karnawałową, która odbyła się tuż przed feriami, w czwartek 25.01.

0

„You can dance”

13 lutego 2018 roku po raz IV w naszej szkole SP 18 w Jaworznie zapanował taneczny klimat a to za sprawą Szkolnego Konkursu Tanecznego „You can dance”

0

Walentynki 3c

Dzień Świętego Walentego to znakomita okazja by wyrazić odrobinę sympatii i sprawić radość komuś bliskiemu. Aby lepiej poczuć atmosferę tego miłego święta uczniowie z klasy 3 c wzięli udział w zabawach w „ Kręgu przyjaźni”.

0

„CZYTAM I ROZUMIEM”

VII szkolny konkurs dla uczniów klasy drugiej „CZYTAM I ROZUMIEM” odbył się 13 lutego 2018r.

0

Klub czytających dziadków

W klasie 3 c ramach działalności „Klubu Czytających Dziadków” - który ma na celu aktywizowanie uczniów i seniorów do współdziałania- w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - babcie uczniów czytają lektury.

0
1