19.10.2015

Zostań Władcą Monet i wygrywaj nagrody!

Szkoła Oszczędzania na Naszej Klasie ma już ponad 32 000 uczniów! Dołączcie do nas i wygrywajcie cenne nagrody. Kto zostanie Władcą Monet?

nk_menu

Witajcie w bajkowej krainie bogactwa! Zostańcie prawdziwymi Władcami Monet, którym w zdobyciu fortuny nie staną na przeszkodzie żadne przeciwności! Wykorzystajcie swoje cenne umiejętności i walczcie o złote monety w wyjątkowych i tajemniczych miejscach –  w pustynnym skarbcu, na statku pirackim, a także w dzikiej dżungli!

nk_1

Zasady są bardzo proste! Starajcie się złapać jak najwięcej złotych monet pojawiających się na ekranie. Przy zapisywaniu pierwszego wyniku będzie na Was czekać proste pytanie, na które w całej grze musicie odpowiedzieć tylko jeden raz.

Nie zwlekajcie i zachęcajcie do wspólnej zabawy jak najwięcej znajomych! Każda skutecznie zaproszona do gry osoba to dodatkowe punkty w rywalizacji!

Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody, m.in. laptop, kolorowe iPody oraz doładowania do telefonów. Zabawa potrwa jeszcze do końca października, a najlepszych Władców Monet nagradzamy co tydzień! Jest o co walczyć!

Jeżeli chcecie wziąć udział w naszej zabawie,dołączcie najpierw do grupy SKO Szkoła Oszczędzania na http://nk.pl/#sko i koniecznie przeczytajcie regulamin zabawy!

50
Komentarze