22.06.2011

Znów SĄ wakacje!

W tym roku pierwszy dzień lata był jednocześnie ostatnim dniem szkoły. Możemy jedynie wyobrazić sobie jak bardzo jesteście teraz szczęśliwi. Zapewne większość z Was chwali się już w domu swoimi cenzurkami i obmyśla plany na wakacje. Nie zapominajcie jednak zaglądać na SzkolneBlogi.pl. Nadal czeka tu na Was wiele atrakcji!

Gratulujemy wszystkim, którzy przetrwali kolejny rok szkolny. Nie mamy wątpliwości, że świetnie sobie poradziliście, przecież cały czas obserwujemy Waszą pracę. Życzymy Wam wspaniałych wakacji, dużo słońca i udanych wyjazdów. Bawcie się dobrze. Od jutra z czystym sumieniem możecie zapomnieć o szkole i o pracach domowych na całe dwa miesiące. Nie zapominajcie jednak o tym wszystkim czego się nauczyliście. W końcu „wiedza to potęgi klucz!”. Starajcie się wykorzystać każdy dzień. Nie zmarnujcie ani chwili. Szanowanie własnego czasu (zwłaszcza wolnego) to też forma oszczędzania.

 

Pamiętajcie także, że jeszcze nie rozstrzygnęliśmy ostatniego konkursu na „Blog Miesiąca”. Oznacza to, że kolejne trzy szkoły zostaną nagrodzone. Kto wie, może wśród nich znajdzie się także Wasza? Kto tym razem wygra rzutnik?

 

rzutnik1

 

Niedługo rozpocznie się także Krajowy Etap Konkursu SKO. Możecie przyczynić się do zwycięstwa którejś ze szkół głosując na jej prezentacje pod adresem: www.sko.edu.pl/konkurs

 

szkoła_oszczędzania

 

Przez cały okres wakacji będzie też działać  „Szkoła Oszczędzania” na Naszej Klasie. Nie martwcie się, nie będzie lekcji ani sprawdzianów. Za to znajdziecie tam ciekawostki  i konkursy. Codziennie coś nowego. Zobaczcie sami : http://nk.pl/#sko

1
Komentarze