02.08.2011

Zagłosuj w Konkursie SKO!

Witajcie! Już mamy sierpień - oznacza to, że minęła właśnie połowa wakacji. W związku z tym mamy dla Was dwie wiadomości. Dobrą… i jeszcze lepszą! Pierwsza jest taka, że wakacji pozostała nam jeszcze druga połowa! Kolejna wiąże się z Konkursem dla Szkolnych Kas Oszczędności. Rywalizacja nadal trwa i to Wy możecie zdecydować kto zwycięży! Pod adresem https://www.sko.edu.pl/konkurs/ ruszyła platforma do głosowania!

 

Przypomnijmy, co roku organizowane są kolejne edycje Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Odbywają się one w dwóch etapach: regionalnym i krajowym. Oceniamy Waszą pomysłowość i aktywność w promowaniu idei SKO. W tegorocznej edycji wyróżniono 254 szkoły z całej Polski. Wartość budżetu jaki PKO Bank Polski przeznaczył ogółem na nagrody Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności wyniesie łącznie 389.000 zł. Za zajęcie I miejsca w etapie regionalnym wygrać można było 3.000 zł! Takich szkół wyróżniliśmy aż dwanaście. Pula do wygrania w etapie krajowym to aż 60 000 złotych!

 

Teraz kolej na Was Blogowicze! Do Was należy decyzja, która ze szkół zwycięży i otrzyma nagrodę w wysokości 30 000 złotych! Po raz pierwszy w historii SKO udostępniliśmy w Internecie prezentacje 12 finalistów  Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Koniecznie odwiedźcie stronę https://www.sko.edu.pl/konkurs/  i zagłosujcie na najlepszą  prezentację! Do dzieła! Każdy głos się liczy! Nie zapomnijcie zachęcić do tego rodziców, dziadków… a nawet Panią Sąsiadkę :)

 

Rywalizacja jest zacięta. Wybór najlepszej szkoły nie będzie łatwy, bo poziom prac, przygotowanych z ogromnym zaangażowaniem i starannością, jest naprawdę wysoki. Oddającym głosy życzymy więc powodzenia przy podejmowaniu tych niełatwych decyzji, a za tych którzy na owe głosy czekają TRZYMAMY KCIUKI!

 

Głosowanie potrwa do 30 września 2011 roku.

 

Pozdrawiamy,

Zespół SzkolneBlogi.pl

7
Komentarze