07.03.2012

Szkolne Blogi pozdrawiają Lokatkę z Raciborza!

Na Szkolnych Blogach pojawili się kolejni Lokatko-entuzjaści. Przez miesiąc z niedowierzaniem obserwowaliśmy jak w Raciborzu powstaje niemal naturalnej wielkości rzeźba małej żyrafy. Końcowy efekt pracy SKO-wiczów zmusił nas do przetarcia oczu ze zdumienia.

Jednak zacznijmy od początku.10 stycznia, z bloga szkoły w Raciborzu dowiadujemy się o szalonym planie SKO-wiczów. – Marzymy, aby spotkać ją osobiście, ale na razie nie ma na to szans. (…)Pan Roman Szczasny na jednym z warsztatów, które prowadzi w ramach kółka plastycznego, zaproponował dzieciom wykonanie rzeźby Żyrafy Lokatki, takiej, która będzie miała  wymiary zbliżone do rzeczywistych- piszą uczniowie.

 

lokatka_z_raciborza1

 

Choć wiadomość bardzo nas ucieszyła, nie do końca wierzyliśmy, że dzieciakom uda się wprowadzić w życie tak ambitne przedsięwzięcie. Z nieukrywaną radością śledziliśmy Ich cotygodniowe postępy .

 

lokatka_z_raciborza2

 

lokatka_z

 

Na szczęście SKO-wicze z Raciborza wykazali się wielką cierpliwością i wytrwałością. Z każdym dniem rzeźba żyrafy coraz bardziej przypominała naszą Lokatkę. Gratulujemy!!! Aby zobaczyć efekt Ich pracy koniecznie zajrzyjcie na bloga SKO Racibórz: http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-raciborz/zyrafa-lokatka-z-raciborza-pozdrawia-szkolne-blogi

11
Komentarze