15.09.2023

#SKOwięcejNiżOszczędzanie: Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Konkursu SKO

Sztandarowy, coroczny Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli odbywa się w dwóch etapach: regionalnym oraz krajowym, do którego przechodzi 10 najlepszych placówek. Do wygrania jest 10, 15 i 20 tys. zł (odpowiednio za trzy pierwsze miejsca w konkursie) oraz 10 tys. zł, jako Nagroda Internautów.

Rywalizacja polega m.in. na przygotowaniu elektronicznej prezentacji opisującej całoroczne działania szkół wpisujące się w założenia SKO. Aby odnieść sukces i zdobyć nagrodę, trzeba zarówno wykazać się wiedzą z wielu różnych dziedzin, jak również umiejętnościami takimi jak kreatywność, komunikacja, współpraca oraz rozwiązywanie problemów. Te kompetencje są niezbędne do funkcjonowania w codziennym życiu dzieci, jak i dorosłych.

img

W edycji 2022/2023 laureatami etapu krajowego są:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie

III miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole

Nagrodę Internautów w wysokości 10 tys. zł zdobyła Szkoła Podstawowa w Bobolicach

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu kreatywności, zaangażowania i pasji.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli. Z pewnością będzie to okazja do poszerzania wiedzy, odkrywania nowych obszarów nauki, rozwijania potencjału i budowania relacji. To również szansa na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń oraz połączenia zabawy z nauką, a przy okazji wygranie atrakcyjnych nagród finansowych.

Lokatka i Hatetepes

34
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 13
  • 19
Komentarze