13.01.2012

SKO na oficjalnym blogu PKO Banku Polskiego!

„Przegląd ciekawych wydarzeń z życia SKO” będzie ukazywał się co tydzień. Bohaterami cyklu będziecie Wy i Wasze osiągnięcia.

Od teraz na oficjalnym blogu PKO Banku Polskiego – Bankowym Okiem (http://bankowymokiem.pl/) możecie przeczytać także o osiągnięciach SKO-wiczów.  Pierwszy artykuł z serii znajdziecie tutaj: http://bankowymokiem.pl/blog/entry/przegląd_ciekawych_wydarzeń_z_życia

 

 

PKO BP

Skąd ten pomysł? To proste – chcemy się po prostu Wami pochwalić. Zależy nam aby jak najwięcej osób dowiedziało się o pomysłowości i działaniach uczniów biorących udział w programie. Dlatego co tydzień będziemy umieszczać wpis będący krótkim podsumowaniem tego co działo się na Szkolnych Blogach w ostatnim czasie.

 

zuchy z Lokatką

 

Do tej pory opisaliśmy działania szkoły w Pińczowie, Radzyminku, Żukowie oraz dokonania zuchów z Zawady. Sondy, które zobaczycie, to z kolei zasługa SKO Czerśl.  Kto wie, może to właśnie Wy staniecie się bohaterami artykułu w przyszłym tygodniu?  Mamy nadzieję, że teraz jeszcze więcej Internautów odwiedzi SzkolneBlogi.pl .  

7
Komentarze