03.10.2011

Oszczędzaj w październiku!

Czy wiecie, że październik to oficjalny miesiąc oszczędzania? Dlatego już dziś zacznijcie rewolucje w swoich portfelach. Możemy się założyć, że jeżeli dokładnie im się przyjrzycie znajdziecie w nich niejedną „dziurę”, którą łatwo można załatać. Pomożemy Wam! Od dwóch dni trwa także nasz konkurs „Październik miesiącem oszczędzania”.

 monety

 

Od dziś, przez cały miesiąc na Szkolnych Blogach będziemy publikować wskazówki, które pozwolą Wam lepiej planować swoje wydatki. Pokażemy Wam na czym łatwo zaoszczędzić, jak robić „zakupy z głową”, a także w jaki sposób możecie zmniejszyć domowe rachunki. Brzmi ciekawie, prawda? – a to dopiero początek!

 

Nie zapomnijcie także, że w październiku na Szkolnych Blogach toczy się konkurs. Pisaliśmy o nim jeszcze we wrześniu. Czekają na Was atrakcyjne nagrody. By przypomnieć sobie szczegóły konkursu zajrzyjcie tutaj: http://www.szkolneblogi.pl/o-sko/201epazdziernik-miesiacem-oszczedzania201d . Czekamy na Wasze wpisy. Zaskoczcie nas swoją kreatywnością!

 

Już niedługo (dosłownie za chwilkę) rozpoczynamy wspólnie mały (można powiedzieć, że wręcz „kieszonkowy”) eksperyment. Dzięki niemu dowiecie się jak zapanować nad swoim kieszonkowym. Nauczymy Was jak planować wydatki, a także poznacie „magiczną” funkcję pieniądza. Dlatego zaglądajcie na SzkolneBlogi.pl by nie przegapić żadnej z zaplanowanych dla Was atrakcji.

 

Odwiedzajcie także naszą Szkołę Oszczędzania na http://nk.pl/#sko. Tam znajdziecie uzupełnienie do naszych porad, ciekawostki dotyczące świata finansów oraz poręczne wskazówki jak zaoszczędzić pieniądze na co dzień. Dzielcie się z nami swoimi doświadczeniami. Pokażcie nam swoje sposoby dotyczące oszczędzania. Niech Wasze porady przeczytają WSZYSCY!

 

Gotowi? Do oszczędzania … gotowi… start! Odkurzcie Wasze Świnki Skarbonki, wyjmijcie książeczki SKO i do dzieła! Pamiętajcie, że październik zobowiązuje… :)

1
Komentarze