20.01.2012

Odznaki dla opiekunów SKO

W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość, podczas której uhonorowano nauczycieli zaangażowanych w projekt Szkolnych Kas Oszczędności. Odznaki w konkursie dla opiekunów SKO wręczono 6 grudnia 2011 roku w siedzibie Kuratorium Oświaty.

Wyróżnienia te są dowodem naszego uznania dla pracy nauczycieli, którzy na co dzień przyczyniają się do upowszechniania idei oszczędzania wśród uczniów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie Oni są podporą programu Szkolnych Kas Oszczędności. Wszyscy nagrodzeni  wykazali się szczególną inicjatywą i pomysłowością w procesie realizowania zadań związanych z edukacją ekonomiczną dzieci i młodzieży.

 

rozdanie odznak sko

 

W gronie wyróżnionych znaleźli się: Agnieszka Rosa , Irena Zębik, Ewa Najda, Krzysztof Sowa, Anna Kobus  oraz Maria Marcinkiewicz. Podczas spotkania obecni byli także zaproszeni goście , wśród nich między innymi: Wojewoda Lubuski - Jan Świrepo, Lubuski Kurator Oświaty- Roman Sondej,  a także Dyrektor ROD w Szczecinie - Robert Danielkiewicz.

 

Transmitowana przez Telewzję Polską TVP3 uroczystość została entuzjastycznie przyjęta przez grono nauczycieli. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Z uśmiechem na ustach, dobrą kawą na stole i pysznym ciastkiem w dłoni :)

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

8
Komentarze