31.01.2012

Nowy regulamin konkursu „SKO Blog Miesiąca”

Nowy regulamin dostępny w całości na Szkolnych Blogach. Koniecznie przeczytajcie o zmianach jakie zaszły w konkursie.

Tak jak już pisaliśmy zasady nowego regulaminu zaczną obowiązywać od 1 lutego tego roku. Zmiany dotyczą głównie tematyki  wpisów poddawanych ocenie. Nagrodami indywidualnymi w Konkursie są bony podarunkowe dla nauczycieli o wartości 500 zł łącznie, każda ze szkół otrzyma także laptopa.

sko logo

Bez zmian pozostaną kryteria oceny blogów. Nadal sprawdzać będziemy kreatywność, oryginalność oraz skuteczność opisanych na stronie wydarzeń. Jednak pod uwagę weźmiemy jedynie treści dotyczące działalności związanej z SKO i właśnie zamieszczenie na swoim blogu minimum 3 wpisów dotyczących tej tematyki stanie się warunkiem udziału w konkursie, w danym etapie.

 

Za każdym razem wybierzemy 3 zwycięzców nagrody głównej, dodatkowo Komisja Konkursowa przyzna maksymalnie 3 wyróżnienia. Wprowadzone zmiany to reakcja na Wasze uwagi i komentarze. Wszystkie modyfikacje przeprowadzono w trosce o sprawniejszy przebieg Konkursu oraz sprawiedliwy wynik rywalizacji. Dziękujemy za wszystkie opinie, które dały impuls do wprowadzenia zmian w konkursie. Regulamin, w całości, dostępny jest TUTAJ : http://www.szkolneblogi.pl/regulamin-konkursu-201esko-blog-miesiaca/at_download/file

 

1
Komentarze