27.11.2017

Kreatywnie z Lokatką

Upominek mikołajkowy dla bliskiej osoby

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Czy masz już pomysł na prezent dla bliskiej osoby? Jeśli nie, to ja jak zawsze przychodzę z pomocą :-).

Moja propozycja nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jestem pewna, że wszystkie materiały, które będą potrzebne do zrobienia tego prezentu masz w swoim biurku i plecaku.

Co będzie potrzebne?
Blok – może być taki z kolorowymi kartkami, ołówek i gumka do ścierania, kredki, mazaki lub farby, dziurkacz, kolorowa wstążeczka.

img

Fot. pixabay.com

Co to za upominek? Książka. Bardzo się ucieszę, jeśli będzie dotyczyła oszczędzania np. zdrowia, środowiska, pieniędzy czy niemarnowania żywności.

Jeśli chcesz przygotować prezent dla mamy lub taty, myślę, że ciekawym rozwiązaniem będzie zrobienie jakiegoś poradnika np. pod tytułem Jak oszczędzać pieniądze? Dla siostry czy kolegi możesz samodzielnie napisać własną historię o przygodach Kasi i Kuby, czyli bohaterów SKO.

Jak zrobić własną książkę? Napisz tekst, dodaj kolorowe rysunki, ułóż równo kartki i z jednej strony zrób dziurki, które połączysz tasiemką. Gotowe :-).

Inspiracji szukaj w materiałach edukacyjncych SKO oraz na moim blogu.

Powodzenia!

Lokatka

121
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 17
  • 3
Komentarze