28.08.2017

Kreatywnie z Lokatką

Spraw sobie nowy organizer na biurko

Mój dzisiejszy pomysł na kreatywne spędzenie czasu wiąże się z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym. Długo zastanawiałam się, jaki gadżet za chwilę może być dla Ciebie przydatny i w dodatku będziesz mógł zrobić go sam.

Z pomocą przyszedł Hatetepes, który poszukiwał nowego organizera na biurko i poprosił mnie o pomoc w wyborze konkretnego przybornika. Wtedy pomyślałam sobie, że przecież taki organizer można szybko i łatwo wykonać samodzielnie.

W tym celu potrzebujemy:

1. Słoik, pudełko kartonowe lub inne opakowanie

2. Materiały do ozdabiania, mogą to być np. kolorowe koraliki, guziki, brokat, tasiemki, wycinanki, naklejki,  a nawet muszelki przywiezione znad morza 

3. Klej i nożyczki

Wykonanie polega na dowolnym ozdobieniu wybranego przez Ciebie pudełka, ułożeniu kredek, mazaków czy długopisów.

Moja rada: postaraj się wykorzystać materiały, które masz już w domu, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze odłóż na wybrany cel :-).

img

Fot.: pixabay.com

W szafce pod moim biurkiem znalazłam drewniane pudełka i za chwilę zacznę je samodzielnie ozdabiać. Chętnie posłużę się Twoją radą - może masz jakiś fajny pomysł na dekorację. Zastanawiam się nad owinięciem ich kolorowymi tasiemkami i najklejeniem guzików. Co o tym sądzisz?

 

 

Lokatka

Przeczytaj również:

Kreatywnie z Lokatką - robimy puzzle

Kreatywnie z Lokatką - krzyżówka o tematyce finansów i bankowości

Kreatywnie z Lokatką - plakat

37
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 24
  • 20
Komentarze