05.05.2015

Konkursy PKO Banku Polskiego

Zachęcamy do udziału :)

Wielkimi krokami zbliża się termin zgłoszeń do konkursów: dla Szkolnych Kas Oszczędności i dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przypominamy, że w tym roku szkolnym zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2015 roku.

Celem Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności jest edukacja ekonomiczna w zakresie różnych form oszczędzania oraz wyrobienie w dzieciach nawyku świadomego oszczędzania. W konkursie co roku nagradzanych jest kilkaset szkół, które w programie SKO wykazały się największą aktywnością i pomysłowością.

Gala_DEN_20141280x768.jpg

W Konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagradzani są najbardziej aktywni nauczyciele. Jego celem jest również wsparcie realizowanych w szkołach działań edukacyjnych, które dotyczą m.in. edukacji ekonomicznej uczniów w zakresie różnych form oszczędzania oraz przedsiębiorczości. Od tego roku szkolnego przyznawana jest Platynowa Odznaka.

Zachęcamy do wzięcia udziału w obu konkursach. Atrakcyjne nagrody czekają! W zeszłym roku nagrodziliśmy ponad 360 szkół i prawie 330 nauczycieli! :)

Czy Wasza szkoła bierze udział w konkursach?

46
Komentarze