28.01.2016

Masz już pomysł na aktywne ferie?

Mam dla Ciebie kilka propozycji :)

Z pewnością w Twojej okolicy znajdują się różne instytucje, które oferują ciekawe i kreatywne zajęcia. To może być np. dom kultury, teatr, filharmonia, stadion sportowy, muzeum, kino, w których nie tylko miło spędzisz czas, ale również zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoje talenty.

Jeśli nie masz jeszcze konkretnych planów podpowiem Ci na jakie atrakcje możesz liczyć odwiedzając: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Operę na Zamku w Szczecinie oraz Teatr Polski im. A. Szyfmana w Warszawie, czyli instytucje, które obecnie wspierane są przez PKO Bank Polski.

img

Fot.: pixabay.com

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, zaprasza na „Balet o kawie”. W spektaklu muzycznym oprócz dorosłych tancerzy występują również dzieci (uczniowie szkół baletowych), które wcielają się w role ziarenek kawy.

W Operze na Zamku w Szczecinie możesz udać się na balet „Alicja w krainie czarów”, dzięki któremu choć na chwilę przeniesiesz się do krainy magii. Przepiękna muzyka z udziałem orkiestry symfonicznej zachwyci każdego młodego melomana :)

Miłośnicy teatru z pewnością zainteresują się przedstawieniami „Królowa Śniegu” oraz „Podróże Guliwera”, które wystawiane są w Teatrze Polskim im. A. Szyfmana w Warszawie.

 Mam nadzieję, że moje propozycje przypadły Ci do gustu :)

Lokatka

 

0
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 16
  • 0