27.10.2015

"Inicjatywa Edukacyjna Roku"

SKO z kolejną nagrodą :)

Obiecałam Wam krótką informację o nagrodzie, którą otrzymało SKO. Prowadzone od 80 lat przez PKO Bank Polski, zostało jednomyślnie uznane za „Inicjatywę Edukacyjną Roku”. Nagrodę odebrał na Zamku Królewskim w Warszawie Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego podczas zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i redakcję „Głosu Nauczycielskiego” uroczystej gali konkursu „Nauczyciel Roku” :).

  Nagroda jest potwierdzeniem, że nasza praca i zaangażowanie przynosi efekty. Dzięki niezwykle bogatej, 80-letniej historii programu dla szkół, w oszczędzaniu z SKO mają doświadczenie już co najmniej trzy pokolenia Polaków. Program jest atrakcyjny dla najmłodszych i pomaga w edukacji finansowej, która jest niezbędna i znacznie ułatwia podejmowanie racjonalnych decyzji finansowych w dorosłym życiu mówi Zbigniew Jagiełło, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Nagroda została przyznała przez Kapitułę Konkursową złożoną z 13 nauczycieli – zwycięzców Konkursu „Nauczyciel Roku” w poprzednich latach.

Szkolne Kasy Oszczędności prowadzone przez PKO Bank Polski obchodzą w tym roku 80. urodziny. Z okazji jubileuszu zorganizowana została wystawa „80 lat SKO”.

 

Widzieliście wirtualną wersję wystawy na stronie www.pkobp.pl/80-lat-sko?

Pozdrawiam

Lokatka

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 8
  • 13