21.10.2015

Gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zobacz relację z tego wspaniałego dnia

Za nami ważny dzień. Równo tydzień temu miałam zaszczyt gościć najlepszych nauczycieli na uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zostali zaproszeni nauczyciele-Opiekunowie SKO, którzy w zeszłym roku szkolnym wykazali się największym zaangażowaniem i kreatywnością.

Na gali zgromadzeni goście mieli okazję wysłuchać prelekcji ks. Andrzeja Augustyńskiego, Rafała Sonika i Ewy Małyszko. Rozmawiali o motywacjach, autorytetach i możliwościach zaszczepienia w dzieciach pasji.

Najważniejszym punktem wieczoru było nagrodzenie nauczycieli-Opiekunów SKO. Na scenie z rąk Wiceprezesa Zarządu PKO Banku Polskiego Jacka Obłękowskiego i Dyrektor Biura Młodego Klienta Małgorzaty Kocoń nagrodę odebrało ponad 50 nauczycieli. Są to osoby, które wyróżniają się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, pasją i kreatywnością. W "Konkursie dla nauczycieli-Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej" otrzymali brązowe, srebrne i zlote odznaki. W tym roku po raz pierwszy została także przyznana odznaka platynowa.

 

Na gali obecni byli również dyrektorzy szkół, którzy w „Konkursie dla SKO” uplasowali się na podium. Odebrali symboliczne czeki na 20, 15 i 10 tysięcy złotych.

Ja miałam przyjemność wjechać na 30. piętro Pałacu Kultury i Nauki i razem z nauczycielami podziwiać piękną panoramę nocnej Warszawy.

Gratuluję i do zobaczenia za rok!

Lokatka

 

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 7
  • 15