14.11.2011

Coraz więcej Szkolnych Blogów!

Dzięki Szkolnym Blogom już ponad 120 szkół z całej Polski może wymieniać się doświadczeniami z zakresu edukacji ekonomicznej i motywować się wzajemnie do oszczędzania. Kto był szczęśliwym numerem 100 i otrzymał nagrodę?

baner_468x60-02

Zapewne zauważyliście kiedy w październiku liczba szkół uczestniczących w projekcie przekroczyła liczbę 100. Dla nas był to niezmiernie radosny moment. Od dłuższego czasu śledziliśmy SzkolneBlogi.pl i z rumieńcami na twarzach czekaliśmy właśnie na tę chwilę. Szczęśliwy, setny  blog, prowadzony przez SKO działające przy Szkole Podstawowej w Paarach w województwie lubelskim, otrzyma od nas nagrodę specjalną! Gratulujemy!

 

present

 

Teraz, na początku listopada współpracuje z nami już ponad 120 szkół. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się do nas dołączyć i serdecznie witamy naszych najnowszych blogowiczów! Dzięki Wam SzkolneBlogi.pl to miejsce pełne życia i kreatywnej energii. Co miesiąc naszą stronę odwiedza ponad 20 000 Internautów. Od stycznia bieżącego roku na Szkolnych Blogach pojawiło się ponad 2700 wpisów dotyczących oszczędzania.

 

Szkolne Kasy Oszczędności to największy w Polsce program edukacji finansowej dla najmłodszych. Ogółem do SKO należy ponad 1850 szkół, teraz pozostaje nam czekać aż wszystkie dołączą do naszej społeczności :) Choć to marzenie wydaje się chwilowo dalekie od spełnienia, zamierzamy ciężko pracować i kolekcjonować nasze szkoły tak jak Wy zbieracie złotówki na kontach SKO. Przecież co roku udowadniacie nam, że można więcej i lepiej…! 

6
Komentarze