16.06.2011

„Kino Staw” zaprasza…

„Skąd biorą się pieniądze w bankomacie? – Nie wiem, bo nie siedzę tam w środku” – to nie wymyślony przez nas dowcip, ale rezolutna odpowiedź jednego z SKO – owiczów ze Stawu. Tylko pogratulować tak sprytnych uczniów. Przyznajemy, że kiedy zobaczyliśmy ten filmik, nie mogliśmy się powstrzymać od uśmiechu. W Banku znają go już wszyscy. Pora, żebyście i Wy się z nim zapoznali!

Czy wiecie co to jest bank? Na co wydajecie pieniądze i czy w przyszłym roku też będziecie oszczędzać? Między innymi na te pytania odpowiedziały dzieciaki z SKO_STAW. Zobaczcie jak im poszło!

 

Przedszkolaki from zs.staw on Vimeo.

 

 

Doskonale wiecie, że  szczególnie cieszy nas kiedy na swoich Blogach zamieszczacie filmiki z uczniami. Dzięki temu mamy wrażenie, że możemy Was trochę lepiej poznać. Widzimy jak się uśmiechacie, możemy Was usłyszeć. To drugie jest szczególnie ważne w przypadku kiedy śpiewacie.

 

Untitled from zs.staw on Vimeo.

 

 

Trzeba przyznać, ze uczennice ze Stawu śpiewające hymn SKO bardzo pozytywnie nas zaskoczyły! Nie dość, ze świetnie śpiewają, to jeszcze ten entuzjazm! Właśnie o to nam chodzi. Chcemy abyście uczyli się podczas zabawy. Razem z nami odkrywali świat finansów. Przede wszystkim nie możecie się nudzić. Dlatego układajcie wierszyki, rymujcie, śpiewajcie i bawcie się z nami w rytm SKO.

 

Potem wszystko możecie nagrać i zamieścić na SzkolneBlogi.pl – dokładnie tak jak zrobili to członkowie SKO_STAW. Koniecznie zajrzyjcie na Ich Bloga, który w tym miesiącu został wyróżniony w konkursie „Blog Miesiąca”. Jeśli spodoba Wam się to co robią koniecznie polubcie Ich stronę – my już to zrobiliśmy! Więcej informacji dotyczących życia szkoły znajdziecie pod adresem: http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko_staw

0