18.04.2024

10/10 w Teście Wiedzy Ekonomicznej? To możliwe!

Przeczytaj wskazówki, które ułatwią Ci zdobycie maksymalnej liczby punktów.

Trwa ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na super wynik, skorzystaj z moich wskazówek 😊

Przygotowanie się do testu to zarówno nauka (koniecznie zajrzyj do sylabusa – kliknij), jak i zadbanie o siebie. A sekret sukcesu – jak to zazwyczaj bywa - tkwi w szczegółach, które warto znać.

img

Na co zwrócić uwagę?

1. Wypoczynek i odpowiedniej długości sen, który wpływa na koncentrację oraz zapamiętywanie – o tym trzeba pomyśleć dzień wcześniej 😊.

2. Odpowiednie miejsce – takie, w którym będzie w miarę cicho i spokojnie. Pomyśl również o uporządkowaniu przestrzeni dookoła – bałagan dekoncentruje, czyli utrudnia skupienie uwagi na konkretnym zadaniu.

3. Zdrowy i sycący posiłek, który warto zjeść przed rozwiązaniem testu. Unikaj ciężkich i tłustych dań, które mogą powodować senność.

4. Wyłączenie rozpraszaczy, np. telewizora, radia. Pamiętaj również o wyciszeniu dźwięków w telefonie.

5. Świeże powietrze – mózg potrzebuje dopływu świeżego powietrza, dzięki temu jest lepiej dotleniony, a to przekłada się na lepsze efekty w nauce. Możesz po prostu przewietrzyć pomieszczenie, w którym planujesz rozwiązywać test lub – jeśli jest odpowiednia pogoda – delikatnie uchylić okno.

A teraz wejdź na stronię >>>www.pkobp.pl/test-sko/<<<, uruchom test i odpowiedz na pytania.

Test możesz rozwiązać wiele razy – do czego Cię zachęcam! Pamiętaj, że każdy rozwiązany quiz to kolejna porcja ciekawej wiedzy, którą możesz wykorzystać w codziennym życiu.

Jeśli znasz inne sposoby, aby zwiększyć swoje szanse w Teście Wiedzy Ekonomicznej, daj znać w komentarzu 😊

Trzymam za Ciebie kciuki!

Lokatka

21
Dodaj Komentarz
  • 24
  • 22
  • 6
Komentarze