04.02.2014

Uczniowie nie gęsi i języki poznają

Już po raz kolejny w Katolicką Szkołę Podstawową odwiedzili wolontariusze z zagranicy. Uczniowie jak zawsze dbali o to, by goście czuli się u nas jak najlepiej i na długo zapamiętali wizytę w naszej szkole.

W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole wolontariuszki z Korei oraz Turcji. Dzięki temu, że obie panie uczestniczyły w naszych lekcjach mogliśmy osłuchać się z językiem angielskim. Chociaż nasza pani nauczycielka mówi biegle po angielsku, inaczej brzmi ten język, jeśli posługuje się nim ktoś, kogo językiem ojczystym jest koreański i turecki. Bardzo nam się podobały te lekcje. Chcielibyśmy, aby częściej naszą szkołę odwiedzali goście z różnych zakątków świata. Poznaliby oni nasze obyczaje i kulturę, a my moglibyśmy nauczyć się paru słów w ich ojczystym języku.

8
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 14
  • 9
Komentarze