1 2 3 4 40 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Pierwsze miejsce zajmuje…

Każdego roku Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy organizuje Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego.

36

Oskarżony. Proszę wstać.

Zapewne znacie losy Zenka Wójcika, bohatera powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy”. Jak jednoznacznie ocenić postać lektury, której postępowanie budzi kontrowersje? Z jednej strony rozumiemy jego decyzje i współczujemy mu. Z drugiej, nic przecież nie usprawiedliwia ucieczki z domu i kradzieży. O ...

2

Jesień jaka jest, każdy widzi

Nadeszła jesień. To pora roku, którą wyjątkowo lubię. Świat zmienia wtedy barwy, a pogoda sprawia psikusy.

11

„Przyszliście tu tylko po to, żeby urwać się z lekcji”

Czy wszystkie rodziny są podobne? Czy inni rodzice ciągle upominają, a dzieci dokazują, jak my? O tym przekonaliśmy się, będąc zaproszeni do domu Miziołków.

2

Noc Chłopaków

Każdy z chłopaków dobrze wie, że 30 września bawimy się!

12

Nasi nowi przyjaciele

Niedawno mieliśmy zaszczyt gościć wolontariuszy AIESEC. W tym roku Katolicką Szkołę Podstawową odwiedzili goście z Chin, Rumuni i Algierii.

0
1 2 3 4 40 następna