1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Pierwsze miejsce zajmuje…

Każdego roku Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy organizuje Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu oleśnickiego.

43

Oskarżony. Proszę wstać.

Zapewne znacie losy Zenka Wójcika, bohatera powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy”. Jak jednoznacznie ocenić postać lektury, której postępowanie budzi kontrowersje? Z jednej strony rozumiemy jego decyzje i współczujemy mu. Z drugiej, nic przecież nie usprawiedliwia ucieczki z domu i kradzieży. O ...

4

Jesień jaka jest, każdy widzi

Nadeszła jesień. To pora roku, którą wyjątkowo lubię. Świat zmienia wtedy barwy, a pogoda sprawia psikusy.

17

„Przyszliście tu tylko po to, żeby urwać się z lekcji”

Czy wszystkie rodziny są podobne? Czy inni rodzice ciągle upominają, a dzieci dokazują, jak my? O tym przekonaliśmy się, będąc zaproszeni do domu Miziołków.

2
1 2 3 następna ostatnia