1

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
2
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Konkurs „Z nitką Ariadny po wieniec laurowy”

W dniu 3 lutego 2014 roku o godzinie 11:40 odbędzie się w naszej szkole konkurs mitologiczny „Z nitką Ariadny po wieniec laurowy”.

13

Jak dawniej oszczędzano?

Historia oszczędzania jest tak stara, jak historia ludzkości. Już człowiek pierwotny wiedział, że nie może zjeść na raz całej żywności, część musi zostawić na później. W społecznościach rolniczych ludzie nie zjadali całego zboża, trochę ziarna musieli zaoszczędzić, aby następnie je "zainwestować”, c ...

5

Konkurs "Zbieramy zużyte baterie"

W okresie od 18 października do 22 listopada do 2013 roku w placówkach oświatowych, tj. przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach uczniowie mogli zbierać zużyte baterie i akumulatory w ramach konkursu „Zbieramy zużyte baterie 2013” ogłoszonego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

9

KSP po Zielonej Stronie Mocy

7 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z przedstawicielami firmy Slam Poland, pomysłodawcą akcji edukacyjno-ekologicznej "Stań po Zielonej Stronie Mocy".

11
1