1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

"Janowickie skarboneczki na wycieczki"

"Janowickie skarboneczki na wycieczki"

WAŻNA SPRAWA

Pomóżcie pomóc naszemu Kubie!!!

11

Łamanie główki

Łamigłówki dają frajdę, a konkursy matematyczne trenują i gimnastykują umysł. Próbowaliśmy więc naszych sił w Alfiku i Kangurku.

1

Księgowość jako matematyka w praktyce

Ciężko jest wpaść na pomysł jak skutecznie zarobić, a nie ponieść strat. Nasza przedsiębiorczość dała jednak wymierne efekty.

1

POMAGALIŚMY, ZARABIALIŚMY, KSIĘGOWALIŚMY, WYDAWALIŚMY

Dziś koniec roku szkolnego anno Domino 2017 (z łac. roku Pańskiego). Rok nauki, pracy i współpracy, zabawy, radości i małych smuteczków. Po prostu rok codziennego życia. Od jutra Wakacje!!!

0

Zaproś Rodziców na zabawę z „Pasją”

W latach poprzednich, kiedy rok szkolny kończył się nawet o tydzień później często korzystając z letniej pogody organizowaliśmy Dzień Rodziny. Mamy, tatowie i my, wszyscy nieźle się bawiliśmy.

3

Tato już lato!

Skoro mamy już lato w pełni, jesteśmy już po letnim przesileniu i przespaliśmy najkrótszą noc w roku, czas pomyśleć o długich spacerach, sportowych grach na wolnym powietrzu, pieszych wycieczkach, rowerowych wyprawach, łowieniu taaakkkkich ryb…

6

"Lato, lato, lato, echże ty…"

Marek Grechuta kiedyś śpiewał: „…Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie… Lato, lato, lato, echże ty…” No i doczekaliśmy się tego, że właśnie minął ten najdłuższy dzień, a teraz właśnie mija ta najkrótsza noc roku. To nic, ciepło będzie u nas jeszcze bardzo długo.

2

Na Dzień Dziecka może być fajna wycieczka

Jutro święto dzieci. W szkole nie będzie lekcji a jedynie zawody sportowe. Pogoda ma być ładna więc będzie można rywalizować na boisku szkolnym. Fajnie, nie ma jak świeże powietrze. Bywało jednak, że uczniowie naszej szkoły spędzali ten dzień znacznie dalej od budynku szkoły.

63

Był sobie maj, zielony maj i były też komunie…

Dziś ostatni dzień miesiąca. Skończyły się majówki. Mamy mnóstwo wspomnień. Komunie, biały tydzień, wycieczki do Sanktuariów…

79
1 2 następna ostatnia