21.10.2017

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

21 września 2017r. społeczność uczniowska naszej szkoły wybrała Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

img

9 kandydatów z klas IV –VII od początku miesiąca przygotowywało się do tego dnia. Uczniowie wzięli udział w kampanii wyborczej, podczas której napisali swoje programy i narysowali pracę plastyczną pt. Twardogórski Delfinek naszych marzeń. Ponadto na zebraniach z opiekunem panią Małgorzatą Nogą przyswajali wiedzę dotyczącą zadań i powinności SU.

W dniu wyborów przedstawili swoje innowacyjne pomysły na urozmaicenie szkolnego życia. Ponadto musieli wykazać się wiedzą przyrodniczą związaną z tegoroczną akcją Sprzątania Świata NIE MA ŚMIECI SĄ SUROWCE, refleksem, podczas gry edukacyjnej oraz ogólną wiedzą o środowisku szkolnym. Wybory wzbogaciły występy artystyczne uczniów z klasy II i III oraz popisy akrobatyczne Amelii Nogi, Mai Pluty i Katarzyny Tomczuk.

img

Po zakończonej prezentacji komisja wyborcza w składzie pani Halina Konarzewska, uczennice - Wiktoria Kowalska i Marta Pietrzyk czuwały nad prawidłowym przebiegiem głosowania oraz dokonały zliczenia głosów.

img

Po godzinie wszystko było jasne:

Przewodniczącym szkoły został uczeń klasy VII Szymon Górkowy, zastępcą przewodniczącego Maja Pluta, sekretarzem Amelia Grzybowska, członkowie ZSU to Amelia i Inka Boczar.

 

0
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 19
  • 13