23.06.2019

WIELKA ORKIESRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

13 stycznia odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariuszy z naszej szkoły spotkać można było w Grabownie Wielkim, Grabownie Małym, Bukowince oraz na hali widowiskowej w Twardogórze gdzie odbył się finał imprezy. Nasza szkoła wraz ze szkołami z Goszcza i Twardogóry utworzyła gminny sztab. Uczniowie wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego oraz wolontariatu odpowiedzialni byli za zorganizowanie kawiarenki, na którą przygotowali 200 kolorowych galaretek. Podczas imprezy na mieszkańców gminy czekało mnóstwo atrakcji: licytacje, koncerty, występy grup artystycznych, a na najmłodszych dmuchane zamki, popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy itp. Zakończenie miało miejsce chwilę po 20 i uwieczniło je symboliczne światełko do nieba, którym był występ ledowy.

img

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 11
  • 17