12.01.2019

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”.

•W tym roku, uczniowie z klas 0 – III w dniu 8 listopada przygotowali zdrowe drugie śniadanie. Na stołach nie zabrakło świeżego masełka i ciemnego pieczywa, warzyw oraz nabiału. Ze smakiem zajadli się nie tylko przygotowanymi samodzielnie kanapkami. Urozmaiceniem śniadanka były owoce, jogurty i domowej roboty soki. W przygotowaniach podobnie jak w latach ubiegłych, ochoczo wsparli nas rodzice naszych uczniów.
• Cały tydzień a w naszej szkole odbyły się zajęcia edukacyjne poświęcone zdrowemu odżywianiu. Uczniowie uczestniczyli w quizach, rozwiązywali krzyżówki i łamigłówki oraz brali udział w konkursie plastycznym na zdrowe drugie śniadanie.
•Za udział w projekcie czekała na dzieci   niespodzianka.
•Pani Ania Szierok wręczyła wszystkim uczestnikom projektu  nagrodę w postaci naklejek, planów lekcji i kolorowanek.
img
0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 3
  • 10