03.03.2025

ODWIEDZAMY CMENTARZ

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych najmłodsi uczniowie z naszej szkoły odwiedzili cmentarz w Grabownie Wielkim

img

0
Dodaj Komentarz
  • 25
  • 2
  • 8