1

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, które blogi zdobyły nagrody w kwietniowej edycji konkursu.
10
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

ANDRZEJKI

Andrzejki to wieczór wróżb, które zgodnie z tradycją odbywały się w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała tajemną moc, gdyż uchylała drzwi do nieznanej przyszłości.

3

GRZECZNOŚĆ I TOLERANCJA NA CO DZIEŃ...

Piękna scena, dekoracje, rekwizyty, pomysłowe stroje i wspaniali aktorzy....

1

ŚNIADANIE DAJE MOC

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

1

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

Pamiętaliśmy i podziękowaliśmy najpiękniej jak potrafiliśmy. My uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim, naszym rodakom, którzy 99 lat temu wywalczyli dla nas WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ.

0

SPOTKANIE Z WOJSKOWYM

W dniu 6 listopada z inicjatywy nauczyciela historii Józefa Mielnika odbyło się spotkanie uczniów klas IV-VII i przedszkolaków z panem Łukaszem Grzesiakiem.

0

PRZYTUL PYSKA - OŚRODEK ADOPCYJNY DLA ZWIERZĄT

We wtorek 31 października odwiedziły nas panie z ośrodka adopcyjnego dla zwierząt „Przytul Pyska”, który mieści się w Boguszycach.

1

ŚLUBOWANIE KLASY I

Jeszcze wczoraj przedszkolaki a dzisiaj uczniowie....

0

DBAMY O SWOJE OTOCZENIE

Dbamy o to aby nasze otoczenie było czyste i przyjemne.

0
1