26.01.2013

DLA BABCI I DZIADKA

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WRAZ Z CZŁONKAMI SKO W RAMACH WSPÓŁPRACY ZE ŚRODOWISKIEM WSPÓŁUCZESTNICZYLIŚMY W ORGANIZACJI DNIA BABCI IDZIADKA

Wiersze , piosenki, przedstawienia, laurki oraz przepiękne aniołki czekały na babcie i dziadków w Szkole Podstawowej w Wilanowie. Co roku na tą uroczystość przybywa mnóstwo oczekiwanych przez wnuków gości. Z zaproszenia skorzystali też ksiądz proboszcz z Pomieczyna Henryk Zieliński, ksiądz prałat Alojzy Marszall oraz Wójt Gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski.

 

zbiorowe22.JPG

Dla miłych gości przygotowano bogaty program artystyczny. Zaczął się on tradycyjnie od jasełek, które nadały uroczystości świątecznego klimatu. W atmosferę Dnia Babci i Dziadka natomiast wprowadziły wszystkich wierszyki i piosenki dzieci z zerówki i klasy II

Po wspólnym kolędowaniu młodzi aktorzy zaprezentowali się w humorystycznym programie ,,Familiada z babcią i z dziadkiem". Program pełen humoru rozbawił gości, jednocześnie pokazując jak różne są babcie i dziadkowie oraz jakie rozmaite role pełnią w życiu wnuków. Przerywnikami zabawnych scenek były piosenki i dowcipy o babciach.

ULICZKABABCI.JPGPo wspólnym zdjęciu wszyscy przybyli zostali zaproszeni na poczęstunek, który przygotowały mamy uczniów. Podczas spotkania przy kawie wójt Andrzej Wyrzykowski podkreślił, że o miłości wnuków świadczył ich występ i wkład włożony w jego przygotowanie. Przybyłym i ich wnukom obiecał też niespodziankę, podczas której będą poznawać piękno przodkowskiej gminy.

 Życzenia dziadkom złożył też ksiądz proboszcz H. Zieliński, który życzył wszystkim, by zawsze o nich pamiętano, by nikt nigdy o nich nie zapomniał, by nikt nigdy nie pozostał samotny.

zbiorowe22.JPG

 

pastwoSypion.JPG

1
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 13
  • 0
Komentarze