1 2 3 następna ostatnia

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
21
Blog SKO

SP Wilanowo

SP Wilanowo

,,WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI, CHOĆ KAŻDY Z NAS JEST INNY”.

UCZNIOWIE KÓŁKA TEATRALNEGO,CZŁONKOWIE SKO ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WILANOWIE POSTANOWILI POKAZAĆ KOLEGOM I KOLEŻANKOM, ŻE ŚWIAT BYŁBY STRASZNIE NUDNY, GDYBY WSZYSCY BYLI TACY SAMI. DZIECI W SWOIM PRZEDSTAWIENIU UDOWODNIŁY, ŻE RÓŻNORODNOŚĆ POWODUJE, ŻE ŚWIAT JEST O WIELE PIĘKNIEJSZY.

2

UCZYMY SIĘ EKONOMII-KONKURS EKONOMICZNY ROZTRZYGNIĘTY

Dnia 18 listopada, konkursem dla klas IV-VI, podsumowaliśmy wiedzę ekonomiczną zdobytą podczas spotkań Szkolnego Koła Oszczędzania w naszej szkole.

3

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SZKOLE

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WILANOWIE UCZNIOWIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ NOSILI KOTYLIONY. PROGRAM ARTYSTYCZNY PRZYGOTOWALI NAJMŁODSI.

2

XI POWIATOWY DZIEŃ SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH-POMAGAMY

JUŻ PO RAZ 11 W HALI SPORTOWO - WIDOWISKOWEJ W PRZODKOWIE SPOTKAŁY SIĘ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE Z TERENU POWIATU KARTUSKIEGO. W TYM ROKU NA ZAPROSZENIE ORGANIZATORÓW ODPOWIEDZIAŁO 14 OŚRODKÓW, KTÓRE W ŚRODĘ 6 LISTOPADA BR. PRÓBOWAŁY SWOICH SIŁ W PRZERÓŻNYCH KONKURENCJACH SPORTOWYCH. DO PRZODKOWA PRZYJE ...

4

PAMIĘTAJMY

KAŻDEGO ROKU W PRZEDDZIEŃ ŚWIĘTA ZMARŁYCH UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WRAZ Z PANIĄ E. PIELOWSKĄ ODWIEDZAJĄ MOGIŁĘ POLEGŁYCH W CZASIE WOJNY ORAZ SKŁADAJĄ KWIATY I ZNICZE.

2

JESIENNY BAL

DZIĘKI POMYSŁOWOŚCI RODZICÓW I DZIECI DO ZROBIENIA STROJÓW WYKORZYSTANO LIŚCIE, PAPIER I PRZERÓŻNE MATERIAŁY EKOLOGICZNE. JEDNYM SŁOWEM UCZYMY SIĘ OSZCZĘDZAĆ POPRZEZ WŁASNORĘCZNE PRZYGOTOWANIE STROJÓW.

4

KONTYNUUJEMY ZBIÓRKĘ SUROWCÓW WTÓRNYCH

W TYM ROKU SZKOLNYM TAKŻE BĘDZIEMY PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ SUROWCÓW WTÓRNYCH. ZBIERAMY MAKULATURĘ, NAKRĘTKI, PUSZKI ALUMINIOWE, BATERIE SPRZĄTAJMY I SEGREGUJMY ŚMIECI.

1

I OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE " NIGDY WIĘCEJ WOJNY"

10 października 2013 r. w Pomieczynie z inicjatywy księdza proboszcza Henryka Zielińskiego odbyły się I Otwarte Biegi Przełajowe Pamięci ,,Nigdy Więcej Wojny". Organizatorem biegów był Wójt Gminy Przodkowo, Szkoła w Pomieczynie i ksiądz proboszcz Henryk Zieliński.

2

NASZA KASA CZYLI ŚWIAT PIENIĘDZY BANKÓW I OSZCZĘDNOŚCI .

W KLASACH IV - VI PRZEPROWADZONO LEKCJĘ EKONOMII UKAZUJĄCĄ PODSTAWOWE FUNKCJE I POJĘCIA ZE ŚWIATA FINANSÓW, PRZYBLIŻAJĄC UCZNIOM FUNKCJĘ I ROLĘ PIENIĄDZA.

0

POZNAJEMY KUBĘ PIENIĄŻKA I ŻYRAFĘ LOKATKĘ.

ZAPOZNANIE PIERWSZOKLASISTÓW Z BOHATERAMI PUBLIKACJI POD NAZWĄ " PRZYGODY KUBY PIENIĄŻKA I ŻYRAFY LOKATKI, CZYLI DZIECIĘCY PRZEWODNIK PO ŚWIECIE PIENIĘDZY" KTÓRĄ SZKOŁA POSIADA DZIĘKI PKO BANK POLSKI.

1
1 2 3 następna ostatnia