02.10.2015

BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY PIERWSZAKÓW

28 wrzesnia pierwszoklasiści z paniami: Beatą Odrzywołek i Wiesławą Smudą uczestniczyły w zabawie edukacyjnej pod hasłem "Bezpieczna droga do i ze szkoły". Zabawa była zorganizowana w formie konkursu.

28 wrzesnia pierwszoklasiści z paniami: Beatą Odrzywołek i Wiesławą Smudą uczestniczyły w zabawie edukacyjnej  pod hasłem "Bezpieczna droga do i ze szkoły".  Zabawa była zorganizowana w formie konkursu.

          Wychowawczynie wyznaczyły trzynastoosobową reprezentację szkoły, w tym trzyosobowa drużynę edukacyjną, która sprawdzała swoja wiedzę w zakresie bezpieczeństwa na drodza oraz dziesięcioosobową drużynę sportową rywalizującą w zawodach na czas.

            Podczas trwania konkusu 11 drużyn rywalizowało o Puchar Prezydenta Miasta. Nasi pierwszoklasiści okazali się najlepsi, a nasza widownia najlepiej przygotowana do kibicowania.W trakcie kibicowania odybła sie prelekcja na temat bezpieczenstwa pierwszaków w ruchu drogowym. Po zabawie odbył się pokaz wozów bojowych służb bezpieczeństwa.

           Całą imprezę zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 9, a współorganizatorami byli Urząd Miasta Mysłowice, Plicja, Straz Pożarna, Straż Miejska, MOK.    

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 6
  • 3