1

Dlaczego kierowcy na całym świecie przesiadają się na rowery?
Poznaj założenia Światowego Dnia Bez Samochodu
Blog SKO

Dziesiątka

Dziesiątka

Konkurs Śląska Ojczyzna Polszczyzna

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim w gwarze śląskiej „Śląska Ojczyzna Polszczyzna”.

3

Bal karnawałowy

Pierwszego lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. W tym dniu liczyła się tylko muzyka i dobra zabawa. Imprezę poprowadzili profesjonalni Dj’e , którzy rozruszali dzieci oraz nauczycieli.

0

"Dziesiątka"-szkoła z tradycjami

4 grudnia uczniowie klas drugich przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Górnika.

0

Apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...”

30 października uczniowie klasy 3 a przedstawili apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...” SKO to szkolny system oszczędzania w ramach, którego uczniowie gromadzą pieniądze na specjalnych książeczkach, prowadzonych przez PKO Bank Polski.

4

Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 10 już są pełnoprawnymi uczniami. 27 października 2015r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

0

KLASY III Z WIZYTĄ W BANKU

W dniach 15 i 17 października 2015 roku klasy trzecie razem z wychowawczyniami: Wiesławą Smudą i Beatą Odrzywołek wybrały się z wizytą do banku PKO BP do Oddziału nr 1 na ulicy Mikołowskiej.

0

BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY PIERWSZAKÓW

28 wrzesnia pierwszoklasiści z paniami: Beatą Odrzywołek i Wiesławą Smudą uczestniczyły w zabawie edukacyjnej pod hasłem "Bezpieczna droga do i ze szkoły". Zabawa była zorganizowana w formie konkursu.

0

Turniej sportowy „Hejże-ho niechaj żyje SKO”

Dnia 29 maja 2015 roku grupa uczniów z klas I – VI wzięła udział w zawodach sportowych pod hasłem „Hejże-ho niechaj żyje SKO”.

0
1