1

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy Dzień Matki
16
Blog SKO

Dziesiątka

Dziesiątka

Konkurs Śląska Ojczyzna Polszczyzna

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim w gwarze śląskiej „Śląska Ojczyzna Polszczyzna”.

3

Bal karnawałowy

Pierwszego lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych. W tym dniu liczyła się tylko muzyka i dobra zabawa. Imprezę poprowadzili profesjonalni Dj’e , którzy rozruszali dzieci oraz nauczycieli.

0

"Dziesiątka"-szkoła z tradycjami

4 grudnia uczniowie klas drugich przygotowali uroczystą akademię z okazji Dnia Górnika.

0

Apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...”

30 października uczniowie klasy 3 a przedstawili apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...” SKO to szkolny system oszczędzania w ramach, którego uczniowie gromadzą pieniądze na specjalnych książeczkach, prowadzonych przez PKO Bank Polski.

4

Pasowanie na ucznia

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 10 już są pełnoprawnymi uczniami. 27 października 2015r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

0

KLASY III Z WIZYTĄ W BANKU

W dniach 15 i 17 października 2015 roku klasy trzecie razem z wychowawczyniami: Wiesławą Smudą i Beatą Odrzywołek wybrały się z wizytą do banku PKO BP do Oddziału nr 1 na ulicy Mikołowskiej.

0

BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY PIERWSZAKÓW

28 wrzesnia pierwszoklasiści z paniami: Beatą Odrzywołek i Wiesławą Smudą uczestniczyły w zabawie edukacyjnej pod hasłem "Bezpieczna droga do i ze szkoły". Zabawa była zorganizowana w formie konkursu.

0

Turniej sportowy „Hejże-ho niechaj żyje SKO”

Dnia 29 maja 2015 roku grupa uczniów z klas I – VI wzięła udział w zawodach sportowych pod hasłem „Hejże-ho niechaj żyje SKO”.

0
1