1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

Dziesiątka

Dziesiątka

Zaproszenie

📌 Drodzy Rodzice, Uczniowie naszej szkoły i Przyjaciele naszej szkoły! Serdecznie zapraszamy na Ostatki kolędowo-jasełkowe dla Hospicjum "Cordis", które odbędą się 2 lutego 2023 r. (czwartek) o godz. 17.00 na sali gimnastycznej w naszej szkole.

0

Bezpieczne ferie zimowe

Dbaj o higienę osobistą. Odpoczywaj aktywnie. Zachowaj rozsądek nawet podczas zabawy. Unikaj używek. Bądź odpowiedzialny za siebie i innych. Nie ufaj obcym. Bądź widoczny - noś odblaski.

0

Tusz do paki

Nasza szkoła przystąpiła do III edycji akcji TUSZ DO PAKI. Puste tusze z drukarki atramentowej tzw. kartridże (oryginalne, nigdy wcześniej nienapełniane) wrzucamy do kartonu stojącego wewnątrz przy wejściu do szkoły lub w bibliotece szkolnej. Zebrane w ten sposób tusze zostaną przekazane do recyklin ...

0

Laureatki

📌 Uczennice naszej szkoły: Oksana i Maja, wykonały na Konkurs " Pozwól złapać oddech" #oddychacczynie - II edycja, bardzo pracochłonne, niebanalne prace👏 Konkurs organizowany przez Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza, dotyczy niezwykle ważnej kwestii jaką jest niska emisja oraz zjawisko ...

0

Pomagamy

Kolejną partię świątecznych 🌲nakrętek przekazali Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Miarki - 49 kg oraz Sklep Medyczny BIOMED z Brzęczkowic - 6,5 kg. Dziękujemy w imieniu Alicji 💞

0

Kierasz świąteczny

📌 Szkolny Kiermasz Świąteczny - już jest ❗ Serdecznie zapraszamy na zakupy🎄🛍️ Ozdoby, stroiki i wiele innych świątecznych gadżetów przygotowali uczniowie wraz z rodzicami♥️ Dziękujemy 👌 Zarobiliśmy 1400 zł.

0

Ptasia stołówka

Już kolejny rok wspieramy naszych skrzydlatych przyjaciół w szkolnym ogrodzie, zapewniając im pokarm podczas zimy.Nasz ogród odwiedzają wróble, gołębie sierpówki, sikorki, sroki, a nawet piecuszki.

0

Zbiórka żywności

"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić". C. Lewis W dniach od 21.112022r. do 5.12.2022r. odbyła się w naszej szkole zbiórka charytatywna żywności.Paczki dostarczone zostały seniorom, osobom niepełnosprawnym ...

0

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli nasza szkoła została doceniona przez UNICEF -organizację od lat stojącą na straży praw dziecka. Ten dzień świętowaliśmy na niebiesko. Dziękujemy!

1

Pluszowy Miś

Fundacja Mam Marzenie z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowała zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadana.

0
1 2 3 następna ostatnia