30.10.2015

Apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...”

30 października uczniowie klasy 3 a przedstawili apel pt. „ Oszczędzanie się opłaca...” SKO to szkolny system oszczędzania w ramach, którego uczniowie gromadzą pieniądze na specjalnych książeczkach, prowadzonych przez PKO Bank Polski.

SKO w naszej szkole działa od października 2012r. To właśnie wtedy rozpoczęto współpracę z koordynatorem banku PKO BP w Mysłowicach. Od początku SKO cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci. Najwięcej oszczędzających jest w klasie 3 a i 6 a. Do tej pory nasi uczniowie zgromadzili na swoich książeczkach 20.873 złotych i 21 groszy. Po apelu uczniowie klas I - III otrzymali gadżety SKO.
Opiekunem SKO w naszej szkole jest pani Wiesława Smuda.
Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy wtorek na dużej przerwie (11. 30) i w czwartek (9.40)
img
4
Dodaj Komentarz
  • 36
  • 13
  • 30
Komentarze