23.01.2020

Uczciliśmy 85-te urodziny SKO

styczeń 2020

22 stycznia, z okazji 85. urodzin SKO zorganizowaliśmy we współpracy z 1. Oddziałem PKO BP w Szprotawie - Międzyszkolny Jubileuszowy Turniej SKO.

W zabawie wzięło udział 12 drużyn z okolicznych szkół: SP Przecław, SP Wiechlice, SP Leszno Górne, SP Długie, SP Małomice, SP Chichy, SOSW Szprotawa, SP1 Szprotawa, SSP Szprotawa, NSP Bukowina Bobrzańska, SP Siecieborzyce no i my SP2 Szprotawa.

Uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych, rozwiązywaniu zaszyfrowanej krzyżówki, układaniu tangramu z datami i wydarzeniami z historii SKO, wyszukiwaniu w wykreślance słów związanych z SKO, układaniu sudoku SKO, znajdowaniu różnic na obrazkach oraz przeliczaniu monet i odgadnięciu hasła na podstawie wyliczonych kwot.

W międzyczasie uczniowie mogli obejrzeć przygotowaną przez nas wystawę, prezentującą historię SKO.

Na koniec turnieju wszyscy SKO-wicze zostali nagrodzeni gadżetami SKO. Oczywiście nie mogło zabraknąć maskotek - Lokatki i Hatetepesa, z którymi wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

img

 imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Bardzo dziękuję Pani Dyrektor za umożliwienie i pomoc w zorganizowaniu tego turnieju.

Pani Uli Langier za zaangażowanie i trud włożony w organizację turnieju, Pani Arletce Kacan za pomoc w przeprowadzeniu konkurencji turniejowych, a Panu Dyrektorowi Czesławowi Szczepanikowi za ufundowanie nagród dla wszystkich uczniów. 

Koleżankom - Bogusi i Agnieszce za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. 

Uczniom i Opiekunom z zaprzyjaźnionych szkół dziękuję za chęć udziału w naszym turnieju oraz świetną zabawę i zdrową rywalizację. Miło nam było Was gościć w progach naszej szkoły.

90
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 1
  • 3
Komentarze