16.09.2019

Pomaganie przez bieganie

wrzesień 2019

W sobotę, 14 września 2019r., 23 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w  5. PKO  Biegu Charytatywnym Młodych pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. W tym roku pojechaliśmy, tak jak w ubiegłym, do Wrocławia aby wesprzeć edukację podopiecznych z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Znalezione obrazy dla zapytania pko bieg charytatywny 2019

Już pod koniec wakacji zaczęliśmy kompletować drużynę chętnych uczniów z klasy trzeciej, piątej oraz szóstej, potem zorganizowaliśmy autobus, zarejestrowaliśmy się on-line i czekaliśmy z niecierpliwością na sobotni wyjazd.

Tego dnia pogoda nas nie zawiodła  i sprzyjała bieganiu, nasze humory również, bo wiedzieliśmy, że nie liczy się zajęte przez nas miejsce tylko to, że biegniemy po to, aby pomóc potrzebującym dzieciom.

Po przyjeździe na stadion pobraliśmy numery, koszulki i pakiety startowe dla naszych uczniów. 

Po krótkiej rozgrzewce pobiegliśmy w dwóch kategoriach wiekowych 7-9 lat oraz 10-12 lat.

Zmęczeni zameldowaliśmy się na mecie i odebraliśmy piękne medale.

Po biegach uczestniczyliśmy w Pikniku Ekologicznym i braliśmy udział w różnych konkurencjach. 

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu już po raz trzeci i dołożyć naszą cegiełkę dla potrzebujących dzieci.

Po biegu pojechaliśmy jeszcze do Parku Trampolin, aby tak spożytkować resztki energii. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy późnym wieczorem do Szprotawy.

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Bardzo dziękuję Pani Bogusi L., Pani Julii B. oraz mamie Julii -Joannie S. za pomoc, zaangażowanie oraz organizację wyjazdu.

113
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 6
  • 2
Komentarze