1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole przeprowadzone zostaną następujące konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych, organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty: wojewódzki konkurs polonistyczny, wojewódzki konkurs matematyczny, wojewódzki konkurs historyczny, wojewódzki kon ...

0

Witamy nowych SKO-wiczów

Miło nam poinformować, że do naszego grona SKO-wiczów dołaczyli: Zuzanna Ligęza z kl. I, Patrycja Wierzbicka i Jakub Dziachan z kl. IV.

0

XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października 2022 roku obchodziliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem tego przedsięwzięcia było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

0

"ŚWIĘTO ZIEMNIAKA" - ZABAWA I INTEGRACJA W NASZEJ SZKOLE!

Święto Ziemniaka lub też Dzień Kartofla to zabawny dzień, który obchodzony jest w wielu polskich miejscowościach. Jest to sposób przywitania jesieni, który w ostatnich latach stał się niezwykle popularny. To święto obchodzimy w naszej szkole już od wielu lat.

0

WYCIECZKA W PIENINY

Pieniny to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych punktów na mapie naszego kraju, a ich piękno mogli podziwiać uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Brzezinach oraz Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Ostrówku. Wycieczka odbyła się w d ...

0

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022 W NASZEJ SZKOLE! Szanowni Uczestnicy Akcji Sprzątanie Świata!

Wielkie zielone serce dla Was! Wszystkie śmieci są nasze! Pod takim hasłem odbył się finał tegorocznej 29. Akcji Sprzątania Świata.

0

Mamy To :)

Kolejny raz nagroda dla Szkolnej Kasy Oszczędności

0
1