1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Brawo Bank także na urządzeniach mobilnych

Kto z Was zna i czyta „Brawo Bank”? Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych, którzy posiadają w domach tablet. Gazetka, w której czytacie między innymi o SKO dostępna jest już nie tylko w Internecie, oddziałach PKO Banku Polskiego, ale również wersji na urządzenia mobilne.

0

BIG JUMP 2013 już za nami! Zobaczcie jak było!

Na pewno pamiętacie, że 14 lipca 2013 r. mieliśmy możliwość wzięcia udziału w europejskiej akcji BIG JUMP!

8

11 „wspaniałych” Konkursu dla SKO

Znamy już finalistów Konkursu dla SKO, może wśród nich znajduje się właśnie Wasza szkoła? Zobaczcie 11 najlepszych prac z całej Polski!

25

Przyszedł czas na letnie słodkości

Kto z Was uwielbia słodycze? Pewnie trudno znaleźć osobę, która ich nie lubi. My również jesteśmy fanami słodkości, ale tylko tych zdrowych!

22

Wyniki „SKO Blog Miesiąca”

Poznaj zwycięzców czerwcowego etapu konkursu „SKO Blog Miesiąca”!

27

Jest lato, więc baw się razem z nami!

Gdy pogoda za oknem jest tak piękna jak w ciągu ostatnich dni, pomysłów na zabawę nie brakuje. Ale co będzie, jeśli spadnie deszcz? Myli się ten, kto powie, że w czasie deszczu dzieci się nudzą. Wcale się nie nudzą!

12

Wakacje! Znów są wakacje!

W piątek oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny i radośnie powitaliśmy wakacje. A dzisiaj? Dzisiaj jest czas beztroskiej zabawy i właśnie dlatego mamy dla Was kilka propozycji tego jak ciekawie spędzić czas na świeżym powietrzu. Sprawdźcie je i sami zdecydujcie, która zabawa podoba Wam się najbardziej ...

26
1