1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

„Test wiedzy SKO” przedłużony do 9 maja!

Na prośbę części szkół przedłużamy możliwość udziału w Teście i tym samym wydłużamy termin zbierania punktów dla szkół w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli.

11

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?

Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!

29

Światowy Dzień Ziemi 2021

„Przywróć naszą Ziemię” – to hasło tegorocznych obchodów tego święta.

48

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!

Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.

115

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?

Poznaj laureatów marcowej edycji.

39

Zaproś rodzinę i znajomych do udziału w „Teście wiedzy SKO”!

Przedsiębiorczość, oszczędzanie, ekologia, niemarnowanie żywności, zdrowe odżywianie, cyberbezpieczeństwo – jeśli Twoim bliskim wydaje się, że wiedzą wszystko w tych tematach zaproś ich do udziału w internetowym Teście!

53

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”

Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!

60
1