1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 85-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Rewolucyjne SKO

Elektroniczne skarbonki, odznaki, pierwszy w Polsce serwis bankowości internetowej zaprojektowany specjalnie dla dzieci! Rewolucja SKO stała się faktem.

16

Zbliża sie termin składania kronik!

To już ostatni dzwonek, dla szkół które zgłosiły się by wziąć udział w naszej dorocznej rywalizacji. 25 kwietnia mija ostateczny termin, nadsyłania kronik szkolnych do Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności.

16

Wyniki marcowego etapu konkursu „SKO Blog miesiąca"

Za nami marcowy etap konkursu na Szkolne Blogi. W każdym etapie konkursu nagradzamy 3 zwycięskie Blogi. Dwa w kategorii najbardziej lubianych i jeden w rankingu popularności.

17

Wesołego Alleluja !!!

To już nasze drugie święta razem! Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy!

9

Test szóstoklasistów

Od 9.00 trzymamy kciuki za szóstoklasistów! Wielu z Was zapewne od jakiegoś czasu śniło o tym dniu w najgorszych koszmarach. 3 kwietnia w kalendarzach straszyl odznaczony na czerwono. Jednak pamiętajcie, tego egzaminu nie można nie zdać!

10

Dziękujemy za udział w zabawie!

Nasza zabawa dobiegła już niestety końca. Dziękujemy wszystkim za udział. Najlepszych pomysłów szukajcie pod adresem Szkoły Oszczędzania na Naszej Klasie.

2
1