1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 85-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Weź udział w zabawie z nagrodami!

Wielka przeprowadzka. Odsłona nowego profilu SKO i w końcu konkursy z NAGRODAMI! To najlepszy czas, żeby dołączyć do grupy „Szkoła Oszczędzania” na Naszej Klasie. Tylko w tym tygodniu na Szkolnych Blogach szansę na wygraną ma każdy pomysłowy SKO-wicz! Sprawdź o co chodzi, może właśnie Ty otrzymasz o ...

5

Znowu mamy powód do świętowania!

Szkolne Blogi rosną w oczach! Z dnia na dzień zwiększa się liczba szkół, które zdecydowały się do nas dołączyć. Kilka dni temu w serwisie pojawił się blog numer 200. Oczywiście fakt ten nie uszedł naszej uwadze…

7

200 blogów!

Czy widzicie to co my? Liczby mówią same za siebie...

1

Wyniki Konkursu na Blog Miesiąca

Kolejny etap konkursu „SKO Blog Miesiąca” został rozstrzygnięty! Sprawdźcie kto zwyciężył w lutym i dokąd tym razem pojadą nagrody!

24

Szkolne Blogi pozdrawiają Lokatkę z Raciborza!

Na Szkolnych Blogach pojawili się kolejni Lokatko-entuzjaści. Przez miesiąc z niedowierzaniem obserwowaliśmy jak w Raciborzu powstaje niemal naturalnej wielkości rzeźba małej żyrafy. Końcowy efekt pracy SKO-wiczów zmusił nas do przetarcia oczu ze zdumienia.

11
1