1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to blisko 90-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Kwiat doniczkowy zamiast róży w wazonie – co jest bardziej ekologiczne?

Róże, tulipany, goździki – kwiaty to zawsze dobry prezent na różne okoliczności. Na imieniny, urodziny czy nawet bez okazji. Ale czy cięte kwiaty to ekologiczne rozwiązanie? Mimo że kojarzą się nam z naturą – nie do końca. W tym wpisie wytłumaczę Ci dlaczego :)

59

SKO Blog Miesiąca

- laureaci listopadowej edycji

24

Literówki w aplikacjach mobilnych? Cyberprzestępcy potrafią tworzyć fałszywe wersje Twoich ulubionych apek

Aplikacje mobilne to oprogramowania działające na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety. Zapewniają nam łatwy dostęp do różnych usług i zazwyczaj są proste w użytkowaniu.

11

August II Mocny na monecie pięciuset złotowej. Czy to możliwe?

Monety obiegowe, czyli takie, których używamy na co dzień, są wytwarzane w dziewięciu nominałach: 1 gr, 2 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł. Czy zdarzyło Ci się jednak zobaczyć kiedyś monetę, która nie wyglądała tak jak te, którymi zazwyczaj płacisz? Może w miejscu, gdzie powinien być ...

20

Prezent nie tylko na Mikołajki

Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.

21
1