1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Najpiękniejsze świąteczne życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Ci...

23

Potrafisz grać fair?

Grę uczciwą, prowadzoną w sposób zgodny z przepisami oraz z szacunkiem do pozostałych uczestników nazywamy fair play (z języka angielskiego).

13

Rozstrzygnięcie konkursu SKO Blog Miesiąca

Sprawdź kto wygrał! (listopad 2021 r.)

22

Co zrobić ze szklanymi odpadami?

Dżemy, kiszonki, przetwory owocowe bardzo często sprzedawane są w szklanych opakowaniach, które nadają się do przetworzenia i ponownego wykorzystania. Aby tak się stało, muszą trafić do odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na szkło.

20

Dzień św. Mikołaja

6 grudnia obchodzone są Mikołajki. To święto na cześć św. Mikołaja z Miry, katolickiego biskupa i świętego.

33

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim

Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.

8

Trening mózgu dla każdego

Chcesz poprawić swoją pamięć, logiczne myślenie, poćwiczyć koncentrację i zwiększyć szybkość uczenia się? Jeśli tak, to zapraszam Cię na wyjątkowy trening. Trening mózgu.

49
1