1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Zbliża się Nowy Rok!

Sylwester to czas zabawy i noworocznych postanowień. Jednak na całym świecie obchodzi się go w inny sposób. Przeczytajcie o najdziwniejszych przesądach związanych z odejściem „starego roku”.

16

Święta w PKO Banku Polskim

Wczoraj po południu dotarło do nas Betlejemskie Światełko Pokoju. W ten sposób prawdziwe Święta zawitały także do Banku. Nareszcie!

13

Miłośnicy Lokatki

Na Szkolnych Blogach pojawili się prawdziwi żyrafko-entuzjaści! Sami zobaczcie!

4

Eksperymentuj z SKO!

Centrum Nauki Kopernik zawitało do Łodzi. Wystawa „Eksperymentuj” gościła od 6 do 9 grudnia w objętej programem SKO Szkole Podstawowej nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi. Nasi SKO-wicze mieli okazje zamienić się na chwilę w szalonych naukowców.

7

Wyniki konkursu na "Blog Miesiąca"

Konkurs na "Blog Miesiąca" rozstrzygnięty! Zobaczcie kto zwyciężył w listopadzie!

57

Żyrafa Lokatka

Czy znacie już Żyrafę Lokatkę? Nie? – a powinniście, bo od zeszłego roku jest podopieczną PKO Banku Polskiego. Zwierzątko przyszło na świat 13 maja 2010 roku. Oficjalna adopcja odbyła się już 30 lipca. Od tamtej pory czujemy się odpowiedzialni za to stworzenie. Staramy się stworzyć naszej przyszywa ...

16

Co to znaczy ekologia?

„SKO jest Eko”, tylko co to znaczy i dlaczego warto dbać o środowisko? Posłuchajcie co o tym myślą nasi SKO-wicze! Zapraszamy na kolejny "seans filmowy" :)

11
1