1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Ważna informacja – przywrócone wpisy

Dzisiaj o godzinie 18 wszystkie brakujące wpisy, komentarze, statystyki odwiedzin i ocen zostały przywrócone i są już prawidłowo prezentowane.

0

„Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO”

O tym gdzie może Was zaprowadzić systematyczne oszczędzanie opowiedzą pracownicy PKO Banku Polskiego. Nie możecie tego przegapić!

9

Paczki dla SKO–wiczów!

Upominki i pomoce naukowe, które sprawią, że oszczędzanie stanie się jeszcze fajniejsze?! PKO Bank Polski, jak co roku, przygotował dla SKO–wiczów prezenty powitalne. Dzięki nim okaże się, że świat finansów wcale nie jest nudny, a Żyrafa Lokatka świetnie zna się na ekonomii. Czy do Waszych szkół dot ...

36

Październik miesiącem oszczędzania

Konkurs „Październik miesiącem oszczędzania” został rozstrzygnięty! Znamy już dziesięć wyróżnionych szkół!

8

Coraz więcej Szkolnych Blogów!

Dzięki Szkolnym Blogom już ponad 120 szkół z całej Polski może wymieniać się doświadczeniami z zakresu edukacji ekonomicznej i motywować się wzajemnie do oszczędzania. Kto był szczęśliwym numerem 100 i otrzymał nagrodę?

6

Wyniki pierwszego etapu konkursu na „Blog Miesiąca”

Udało się! Komisja Konkursowa wybrała zwycięzców, pierwszej w tym roku szkolnym edycji , konkursu na „Blog Miesiąca”. Kto zdobędzie nagrody? Do których szkół pojadą laptopy?

39

„SKO – we” audycje radiowe

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o oszczędzaniu? Włącz radio i posłuchaj co w SKO „piszczy”.

8
1