16.06.2017

KIERMASZ WIELKANOCNY

OZDOBY WŁASNEJ ROBOTY

Od dłuższego czasu uczniowie naszej szkoły z pomocą rodziców i nauczycieli  przygotowywali stroiki na kiermasz wielkanocny w Jedliczu. Wszyscy wykazali się ogromną wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi. Powstało wiele pięknych, oryginalnych pisanek, baranków, kurczątek, zajączków i stroików. W sobotę 8 IV w Jedliczu nasza szkoła zaprezentowała się idealnie: kolorowo, wiosennie i wesoło. N. Kudroń  i M. Wąś z klasy VI skutecznie zachwalali nasze produkty i sporo ozdób trafiło do kupujących. We wtorek kiermasz odbył się także w szkole, więc każdy mógł zakupić do domu wielkanocną ozdobę. Składamy serdeczne podziękowania  uczniom, rodzicom, babciom, dziadkom i nauczycielom,  którzy wsparli tradycyjną już akcję kiermaszu wielkanocnego.

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 12
  • 23
Komentarze