08.06.2016

FINAŁ KONKURSU NA ZBIÓRKĘ MAKULATURY

KAŻDY KG MA ZNACZENIE

Na początku kwietnia w naszej szkole ogłoszony został klasowy konkurs zbiórki makulatury. Trwał on do końca maja. Po podliczeniu przyniesionych paczek papieru i uczestniczących w nim uczniów udało sie wyłonić zwycięską klasę i zwycięzców indywidualnych (Wojciech i Kacper z klasy II), którzy podeszli do tematu bardzo poważnie przynosząc do szkoły ponad 200 kg na osobę. Tym samym wespół z pozostałymi uczniami klasy II przynieśli oni grupowe zwycięstwo swojej klasie pokonując klasę IV (II miejce) oraz klasę III (III miejsce).

Dzieki zbiórce makulatury (900 kg) nasza szkoła zebrała 106,80 zł, a pieniążki te zostaną przeznaczone na nagrody SKO i nagrody dla najgorliwszych uczestników konkursu makulaturowego.

Wszystkim uczniom klasy IV (Daniel K., Daniel Z. Kacper C.) oraz klasy III (Emilka M., Arek K.) również bardzo dziekuje i wszystkim pozostałym uczniom z klasy I, V i VI za każdy kilogram papieru. Dzieki wam udało nam się udowodnić że powiedzenie: "Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka" jest prawdziwe. Wszyscy jesteście cząstką tego szkolnego przedsiębwzięcia i nie pozostaliście obojętni działając w grupie z innymi. Co samo w sobie jest waszym wspólnym sukcesem.

img

Wojtek i Kacper z kl. II

img

Arek K (kl. III) i brat Daniel oraz Kacper z kl. IV

img

Było trochę noszenia.Zaprzyjażnionej firmie z Brzozowa za pomoc w załadowaniu i zawiezieniu makulatury do skupu bardzo dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 2
  • 10
Komentarze