23.03.2017

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Na początku lutego uczniowie naszej szkoły brali udział  w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego który  odbył sięw Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy .  W konkursie wzięło udział łącznie 36 uczniów ze  szkół  powiatu polkowickiego. Uczniowie zmagali się w konkursie drużynowo. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: klas I – III oraz klas IV – VI. Konkurs był przeprowadzony w formie gier i zabaw językowych. Wszyscy uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem.

Naszą szkołę reprezentowali: Tymoteusz Żydziak kl. I, Kewin Radło kl. II, Arkadiusz Wołoszyn kl. III, Aleksander Chrobak kl. IV, Igor Szulga kl. V oraz Szymon Leitan kl. VI.

W kategorii klas IV – VI nasza drużyna, w składzie: Aleksander Chrobak, Igor Szulga oraz Szymon Leitan, zajęła II miejsce.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 28
  • 21
  • 24