20.10.2011

WYNIKI OLIMPIADY

Nasi uczniowie wspaniale spisali się na zawodach lekkoatletycznych i zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji.

Skok w dal :                                                               Bieg 800m – chłopcy:

Stempień Maciej - 3 miejsce                                         Maciągowski Marcin - 2 miejsce,

Królikowski Karol - 5 miejsce,                                       Zarębski Michał - 4 miejsce,

Porzucek Kamil - 9 miejsce,                                          Borek Damian - 6 miejsce.

Kumór Patryk - 10 miejsce.

 

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta:                        Bieg 400m – chłopcy:

Król Dorota - 1 miejsce,                                                Moczydłowski Patryk - 3 miejsce,

Katarzyna Pawlak - 6 miejsce.                                       Królikowski Karol - 3 miejsce,

Mazurkiewicz Karol - 4 miejsce,                                    Kumór Patryk - 5 miejsce,

Rzut piłeczką palantową – chłopcy:                             Podstawka Przemysław - 7 miejsce.

Mazurkiewicz Karol - 1 miejsce,                                                     
Borek Damian - 3 miejsce,
Zarębski Michał - 6 miejsce,
Kwiatkowski Dawid - 8 miejsce,                                      Bieg 200m – chłopcy:

Maciągowski Marcin - 10 miejsce,                                  Maciągowski Marcin - 2 miejsce,
Królikowski Karol - 11 miejsce,                                      Stempień Maciej - 3 miejsce,
Dudek Karol -12 miejsce,                                               Zarębski Michał - 4 miejsce,
Zajkowski Karol - 13 miejsce.                                        Mazurkiewicz Karol - 5 miejsce,

Kumór Patryk - 6 miejsce,

Bochenek Marek- 7 miejsce,

Bieg 100m – chłopcy:                                                   Kwiatkowski Dawid - 10 miejsce.

Bochenek Marek - 3 miejsce,

Kuchta Darek - 8 miejsce,                                              Bieg 200m – dziewczęta:

Szcześniak Daniel - 10 miejsce,                                      Pawlak Katarzyna - 1 miejsce,

Szyba Tomasz - 11 miejsce.                                           Mróz Weronika - 3 miejsce.

 

Bieg 100m – dziewczęta:

Pawlak Katarzyna - 8 miejsce.

 

Zawodnicy otrzymali od organizatorów: mgr Piotra Kusiaka, mgr Pawła Kołomyji oraz dyrektora szkoły mgr Grzegorza Czapli dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.

 

 

zawodycd..JPGzawody.JPGP1100742.JPGP1100739.JPGP1100740.JPG

3
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 16
  • 17
Komentarze